Farsi  
 

گزارش تصویری/بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان 2019 – منچستر             گزارش تصویری2/تمرین تیم ملی تکواندو دختران برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان 2019             گزارش تصویری1/تمرین تیم ملی تکواندو دختران برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان 2019             نگاهی به بیست و سه دوره مسابقات قهرمانی جهان              ترکیب تیم ترکیه در مسابقات قهرمانی جهان 2019             

   پنجشنبه 7 مرداد 1400

کلام روز


امام صادق علیه‌السلام فرمود: مؤمن جز به سه خصلت نیک نشود: فهم عمیق در دین، اندازه‌دارى نیکو در زندگانى و بردبارى بر ناگوارى


گفت و گو


کمرانی: اردوی صربستان تجربه خوبی برای ما بود /افراد به ظاهر دلسوز مهره‌های توانمند ما را از بین می‌برند

کمرانی: اردوی مشترک صربستان را پیش‌رو داریم/ هر هوگوپوشی که شایستگی خود را نشان دهد در ترکیب تیم‌ملی قرار می‌گیرد

 آرشيو گفت و گو

گزارش


حضور پر شور 763 تکواندوکار در مسابقات ورود به اردوی تیم‌ملی

آماده باش دختران تکواندو برای حضور در میدان جهانی/ مدعیان زیر ذره‌بین کمرانی

 آرشيو گزارش

آمار سايت.

     

معاون رییس جمهوری موفقیت کیمیا علیزاده را در مسابقات جهانی تکواندو تبریک گفت

معاون امور زنان وخانواده ریاست جمهوری در پیامی، کسب اولین مدال جهانی تاریخ تکواندوی بانوان ایران را توسط کیمیا علیزاده در مسابقات جهانی تکواندو روسیه تبریک گفت.

به گزارش سایت فدراسیون تکواندو و به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری؛

شهیندخت مولاوردی در این پیام، اهتزاز پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی توسط زنان و دختران ایرانی را مهر تایید دیگری بر توانمندی ها و همت والای زنان این مرز و بوم دانست.

وی همچنین با آرزوی موفقیت برای کیمیا علیزاده و تبریک به ملت ایران برای این پیروزی، ابراز امیدواری کرد همواره شاهد کسب افتخارات ارزشمند برای زنان کشور در عرصه های مختلف ملی و جهانی باشیم.

کیمیا علیزاده با کسب مدال برنز بیست ودومین دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان در روسیه، نخستین مدال تاریخ تکواندوی زنان ایران را در رقابت های قهرمانی جهان به نام خود ثبت کرد.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 29 ارديبهشت 1394 - 14:28

کد:9394-1400 
برنامه بازیها 
  
 Free Page Rank Tool